6231103XP Danaher Controls 1/4 DIN PROFILE CONTROLLER, VOLTS / MA, 4-20 MA & RELAY, RELAY, RELAY, NONE, 115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS, 24 VDC TRANSMITTER POWER SUPPLY
Part Nnumber
6231103XP
Description
1/4 DIN PROFILE CONTROLLER, VOLTS / MA, 4-20 MA & RELAY, RELAY, RELAY, NONE, 115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS, 24 VDC TRANSMITTER POWER SUPPLY